Vyberte si kabelku na každú príležitosť


Vyberte si kabelku na každú príležitosť

Kabelka nie je len praktickou záležitosťou, ktorá odnesie všetky drobnosti potrebné na bežný deň. S trochou šikovnosti z nej môžete spraviť centrálny kúsok vášho outfitu, ktorým vyjadríte svoj štýl a oživíte aj menej nápadné kombinácie. Pozor však, nie na každú príležitosť sa hodí akákoľvek kabelka!

Zrejme sa zhodneme, že najviac vyťažené sú tašky na bežný deň. Okrem make-upu, vreckoviek, kľúčov, mobilu a ďalších drobností, treba do nich dostať diár, či poznámky do práce. Ideálne je, keď dokáže pojať menší nákup. Práve preto sa pre tento účel vyrábajú väčšie kabelky, do ktorých pohodlne zmestíme všetko, čo od nás vyžaduje deň v office, či počas vybavovačiek a pochôdzok. Do tejto kategórie patrí aj kožená kabelalerei.sk.

Niečo šikovné do spoločnosti

Rozmerná denná taška má však tiež ďalšiu výhodu. Ak nás vo večerných hodinách čaká spoločenská udalosť, môžeme do nej šupnúť menšiu kabelku, ďaleko vhodnejšiu pre takúto príležitosť. 

Svoju veľkú „batožinu“ ponechajte v šatni a v žiadnom prípade sa s ňou neproducírujte po večierku či recepcii. To by bola najlepšia cesta, ako sa stať terčom nelichotivých komentárov. Našim tipom je kožená kabelka Amy v luxusnej zlato-zelenej kombinácii, no samozrejme, na našej stránke nájdete aj ďalšie kúsky, ktoré splnia svoj účel.

Štýlovo aj do lesa

Chystáte sa na prechádzku či ľahšiu túru do lesa? V tom prípade toho veľa nepotrebujete, takže batoh s vodou a horalkou či proteínovou tyčinkou prenechajte vášmu drahému a vy sa vystrojte štýlovo. Samozrejme, listová kabelka nebude voľbou do prírody. Aj pre takéto chvíle sa však dá nájsť správny model, napríklad mech s so strapcami v prírodnej hnedej farbe splní túto misiu dokonale.

Shopperka na nákupy

Časy, kedy sa na nákupy chodilo s igelitkami sú, chvalabohu, v dávnej minulosti. Látkové tašky sú síce ekologické a mnohokrát aj nápadité, prevažnú väčšinu z nich však ťažko považovať za štýlové. 

Našťastie, módni tvorcovia myslia na všetko a už niekoľko rokov sú na scéne masívne shopper tašky, od jednoduchších variácií, až po luxusné kožené kúsky. Zaujímavý model sme pre vás našli aj my. Originálna kabela Grande je totiž z kabátoviny. Materiál zaujme a navyše je dostatočne pevný, aby uniesol všetko, čo potrebujete. 

Kabelka ako klenot

A náš tip na záver? Ak aj máte rada jednoduché oblečenie, využite silu kabelky ako statement kúsku a dodajte ním štýl i tomu najviac základnému outfitu. I basic monochromatické kombinácie môže rozžiariť nápaditá kabelka. Klenot ako kabelka Ariana vám dodá lesk, ktorý si každá žena zaslúži. 

Späť na blog