V záplave kvetín tradične i netradične

V záplave kvetín tradične i netradične

Máte rada výrazné vzory, no zároveň nadčasovú a kvalitnú módu, ktorá len tak nezapadne prachom spolu s rýchlo sa meniacimi trendami? Zaplavte sa kvetinami - nikdy nestarnúce kvetinové vzory vždy potešia oko a podčiarknu vašu romantickú časť! 

Šperky matky Prírody nikdy neomrzia. Ich motív sa objavuje nielen v obliekaní, ale aj v ďalších oblastiach dizajnu v rôznych podobách, v klasických aj v tých menej tradičných. Pripravili sme si pre vás viacero variantov, v ktorých môžete odhaliť jemnú vílu vo vás, či extravagantnú a odvážnu dračicu. 

Ako maľba na bielom plátne 

Jednou z najobľúbenejších letných kombinácií je červeno-biela, ktorá dáva vyniknúť kvetinám na čistom podklade. Do tejto kategórie patria aj šaty Holy, s romantickým živôtikom a odhaleným dekoltom na chrbte vylepšeným o rafinované šnurovanie. 

Jednoduchosť bieleho pozadia využíva aj nohavicový komplet Lesie, ktorý zdobia kvety v rozmanitých farebných tónoch. Pohodlný twinset s odhaleným bruškompozostáva z jednoduchého topu s krátkym rukávom a z ležérnych nohavíc. Je ako stvorený na pokojnú prechádzku parkom, na piknik či na popoludnie na terase v kaviarni. 

Elegantný tón

Kvetinové vzory však nemusia mať nutne len romantický šmrnc a pripomínať zakvitnutú lúku. Šikovné ruky dizajnérov sa dokážu aj s týmto motívom pohrať tak, aby nadobudol rôzne “príchute”. Dôkazom sú napríklad asymetrické čierne šaty Ejdan s drobnými kvietočkami. Hoci ich s predošlými kúskami spája téma, ich celkové vyznenie pôsobí omnoho elegantnejším a decentnejším dojmom. Vďaka tomu sa hodia na najrôznejšie príležitosti. 

Netradičné poňatie

Kvetinová klasika nepatrí k vašim obľúbeným, alebo už máte v skrini zásoby? Nevadí, na www.lerei.sk sme vždy o krok popredu a preto sme pre vás pripravili aj vzory inšpirované kvetmi, avšak nie až také typické. Do tejto kategórie rozhodne patria neprehliadnuteľné viacfarebné šaty Gia. Šaty na gombíky so stojačikom a jednoduchým opaskom na prvý pohľad zaujmú žiarivými farbami, no pri detailnejšom pohľade vám neujdú ani rafinovane zakomponované kvetiny. 

Podobne na tom je tiež odvážny komplet Fantasy, ktorého farebnosť obzvlášť vynikne v kombinácii s opálenou letnou pokožkou. 

Preferujete jednofarebné modely oblečenia? Ani to vám nebráni v tom, aby ste svoj outfit vylepšili o kvetinovú nádheru. Originálne riešenie prináša blúzka Destiny, ktorá kombinuje luxusný satén s krajkou predstavujúcou kvety. V našom e-shope ju nájdete hneď v troch farbách: čiernej, bielej a jemnej ružovej. 

Späť na blog