Staňte sa módnou ikonou officu

Staňte sa módnou ikonou officu

Či už je práca miestom vašej sebarealizácie, alebo nutnosťou, nie je dôvodom, prečo by ste nemali zahviezdiť okrem pracovných výkonov aj výzorom. Napokon, hovorí sa, že sa nemáme obliekať primerane pozícii, na ktorej sme, ale na takú, akú chceme dosiahnuť. A verte tomu, že s kúskami, ktoré sme pre vás do officu vybrali vo www.lerei.sk, sa dostanete vysoko a ďaleko!

Vyzerať každý deň ako riadna business dračica, nemusí byť až také ťažké. Optimálne je zvoliť si základné kúsky, ktoré sú dobre kombinovateľné a tie potom podľa potreby a príležitosti doladiť ďalšími časťami outfitu či doplnkami. Aj preto sme pre vás pripravili viacero modelov v neutrálnej béžovej a večne módnej čiernej.

Natrite to chlapom v nohaviciach

Ani v chlapskej konkurencii sa nestratíte v štýlovom talianskom nohavicovom kostýme Tweenie. Ten vám dodá vážnosť, no pritom dokáže podčiarknuť aj vašu ženskosť, obzvlášť ak ho dobre doladíte správnym topom. Máme ho v bledej aj tmavej verzii, takže si môžete vybrať, či chcete zjemniť, alebo pritvrdiť. Veľmi kvalitný a padavý materiál krásne sedí na postave. Výhodou samozrejme je, že jednotlivé časti sa dajú skombinovať aj s inými vecami.

Ak kostýmy nie sú váš štýl, no nohavice nosíte rada, máme pre vás tip tiež. V širokých nohaviciach v ťavej farbe s pukmi spravíte dojem. Strih nie je ani trochu tuctový a pri tom pôsobí nadčasovo, takže ich vynosíte dosýta.

A čo k nim?

V prípade, že chcete ísť do monochromatického outfitu trebárs len s jedným inofarebným akcentom, skvelým doplnením bude krátky blejzer vojenského strihu v rovnakom odtieni. Keby však ťavia farba nebola pre vás to pravé orechové, žiadne obavy. Nájdete ho u nás aj v čiernej.

Pre dámy, ktoré sa naopak, rady rozžiaria farbami, odporúčame modro-čierne sako s klasickým vzorom kohútej stopy. Tá je na scéne už celé dekády, takže nehrozí, že po jednej sezóne sa so sakom budete musieť rozlúčiť, alebo ho odložiť na časy, keď sa vráti do módy. Rovnako pretrvávajúci je aj strih, ktorý pekne zvýrazňuje pás. Ak vaša práca nevyžaduje vždy formálne oblečenie alebo máte casual Fridays, pekne sadne aj s džínsami.

Zahrať na ženskú nôtu

Ste v práci jednotka, no napriek tomu rada občas jemne použijete svoje ženské prednosti? Pomôžeme vám. Asymetrická sukňa z eko koženky vytiahne na povrch vašu esenciu ženskosti a správnym kombinovaním je z nej materiál pre office v akejkoľvek sfére.

Sako jej dodá trochu viac bussines šmrncu, svetrík zjemní, kožená bunda je skvelá pre tvorivejšie prostredie. A ak máte rada kontrasty, skúste čipkovanú košeľu, ktorá ju obohatí o romantický nádych. Celková dojem dotvoríte aj farebnosťou, napríklad blúzky DestinyJudy prichádzajú hneď v troch farbách – bielej, čiernej a ružovej. Záleží len na vás, či chcete vytvoriť prísnejší look, alebo pridať štipku sladkosti.

Ideálnym spojením ženskosti a office štýlu sú sukňové kostýmy. Na www.lerei.sk nájdete športovejšie modely, aj strečové ale tiež chic komplety v chanelovskom štýle z kvalitného materiálu ako stvorené na zimu. 

 

Späť na blog