Saténový luxus na letné eventy

Saténový luxus na letné eventy

Patrí k vašej práci účasť na prestížnych spoločenských udalostiach, alebo chcete jednoducho ohúriť partnera na spoločnej večeri v špičkovej restaurácii či zažiariť v najlepšom klube v meste? Tak novinky zo saténu, ktoré aktuálne prinášame na www.lerei.sk sú určené presne pre vás!

Satén… príjemný dotyk na pokožke, vysoký lesk, stelesnený luxus. Ak aj vy milujete ten pocit, keď vás zahalí, poponáhľajte sa do nášho eshopu, kde sme vám práve priviezli úplne nové, exkluzívne saténové modely priamo zo slnečného Talianska. Všetky žiaria farbami, ktoré vás spravia neprehliadnuteľnou. Skvelý strih podčiarkne vaše krivky a pritiahne na každom evente leta všetky pohľady k vám. 

Ženská v pánskom štýle

Aj v pánskych modeloch sa dá zvýrazniť ženskosť, keď žena vie, ako ich nosiť. Ak rada ostávate tajomstvom a namiesto ukazovania línie vašej postavy len naznačujete, blankytne modrý nohavicový kostým je pre vás ten pravý spojenec. Pri jeho nosení si dráždivý satén užijete na celom tele. 

Či už sa rozhodnete ísť pánskym štýlom naplno, alebo ho dotvoríte kontrastným silno ženským účesom a vizážou je už na vás. V každom prípade, tento kúsok je určený pre odvážne ženy, ktoré vedia presne, čo chcú!

S orientálnym nádychom 

Ešte viac odvahy vyžaduje ďalšia kombinácia, ktorú síce spolovice tvoria nohavice, no nie je ani trochu mužská. Zelený komplet s mimoriadne odhaľujúcim topom, ktorý sa dá nosiť aj ako šaty, priam hovorí: “Mám sa rada a rada sa nechávam obdivovať.” A my hovoríme, choďte do toho! Odhaľte nielen svoje bruško a ramená, ale tiež sebavedomie a užite si obdivné ale aj tie závistlivé pohľady. Všetky svedčia o tom, ako skvele vyzeráte. 

Večné a neodolateľné mini!

Nohavice radšej necháte v skrini a odhalíte svoje nohy? Máme pre vás žiarivé mini šaty v rozmanitých odtieňoch. Jednoduchý kúsok obzvláštnený dekoltom na chrbte s prekríženými ramienkami ponúkame v trendy fialovej, šampanskej a limetkovej. 

Ak sa však pripravujete na významný event, kde by odhalené nohy neboli vhodné, máme pre vás aj krásny model dlhých šiat, ktorých luxusnosť zdôrazňujú ramienka zo zlatých reťazí na odhalenom chrbte. Tie je možné odopnúť, takže šaty sa dajú pohodlne vyprať.

 

Späť na blog