Predstavujeme vám komplety, v ktorých zažiarite

Predstavujeme vám komplety, v ktorých zažiarite

Skombinovať tie správne kúsky niekedy nie je najjednoduchšie, obzvlášť v rannom zhone po prebudení. Máte tiež niekedy chuť si to pri obliekaní trochu uľahčiť? Módni dizajnéri to dobre vedia a preto vymysleli komplety!

Hotové komplety majú hneď niekoľko výhod. Okrem toho, že šetria čas, vďaka rovnakému materiálu a zjednotenému dizajnu pôsobia sofistikovane. Obzvlášť vhodné sú preto na príležitosti, kde potrebujete dokonale zapôsobiť. A nie je žiadne pravidlo, že oba kusy musíte vždy nosiť spolu. Ak by na vás predsa len prišla kreatívna nálada, môžete jednu z častí pokojne skombinovať s ďalšími modelmi z vášho šatníka. Získavate tak hneď niekoľko lookov. 

Komplety, ktoré vám dodajú eleganciu

Na www.lerei.sk máme v ponuke viacero typov kompletov. Nechýbajú ani elegantné modely vhodné do spoločnosti. Elegancia v tomto podaní však rozhodne neznamená žiadnu nudu! Presvedčí vás o tom viacfarebný nohavicový komplet Ambra, ktorý disponuje nadčasovou čiernou v kombinácii s hravým farebným vzorom. Ten prevláda na voľnom tope, no ako zjednocujúci prvok kompletu zdobí aj jemne zvonové nohavice, ktoré krásne predlžujú nohy. 

Mimoriadne neodolateľný je nohavicový komplet Milen. Čierny materiál oživuje nápadný hrubý zlato-farebný vyšívaný pás na nohaviciach, ktorý korešponduje s ramienkami topu. Model je veľmi ležérny a pohodlný, no pritom neprehliadnuteľný. Pôsobí decentne a sexi zároveň.

V športovom štýle 

Aj športový štýl môže mať romantický šmrnc! Béžový a fialový, čo je trendy farba tohto roku, úpletový komplet pozostávajú zo sukničky a vrchného dielu. Obe časti sú ozdobené volánikom, sukňa v spodnej časti, tričko na rukávoch, čo kombinácii dodáva dievčenské ladenie. Nádherne lemuje postavu a pôsobí hravo a vďaka nežným farbám aj jemne. 

Chystáte sa na párty?

Tak v tom prípade veríme, že neplánujete stáť ako šedá myška v kúte, ale naopak, poriadne zahviezdiť. Na to vám dokonale poslúži flitrovaný párty komplet Dream v smaragdovo zelenej farbe. Premyslený model rafinovane odhaľuje členky a bruško, výstrih v tvare V tiež neukazuje zbytočne priveľa. Upnutý materiál pri tom dokonale zvýrazní vaše krivky a zaistí, že budete po celý večer v centre pozornosti.

Späť na blog