Neviete čo nové do Vášho ŠATNÍKA?

Neviete čo nové do Vášho ŠATNÍKA?

neviete čo nové do Vášho ŠATNÍKA? Niečo NADČASOVÉ, či ELEGANTNÉ? inšpiruj sa našim výberom...

 

Online nakupovanie sa stáva čoraz väčším hitom. Napriek uzavretým prevádzkam si ľudia tento spôsob nakupovanie obľúbili. Nákup cez e-shop nám častokrát ušetrí nielen čas ale aj energiu o čom svedčí aj fakt, že má stále vzrastajúcu popularitu. 

 

Elegantné oblečenie vo Vašom šatníku nesmie chýbať 

Ak sa chystáte objednávať si do svojho šatníka, vyberte si práve tieto nadčasové kúsky oblečenia z nášho e shopu a poskladajte si svoje vlastné outfity.

 

 

BLÚZKY A KOŠELE

Jednofarebné? Vzorované? Elegantné, či športovejšie? Blúzky a košele sú univerzálny kúsok a okrem toho, že sa dajú nosiť k elegantným sukniam, nohaviciam, veľmi obľúbenou kombináciou je blúzka, či košeľa s džínsami ale aj s legínami. Veľakrát je záchranou Vášho outfitu na rande, do práce alebo len tak si vyjsť s kamarátkou na vínko.

Doplňte si svoj šatník o krásne, farebné či jednofarebné blúzky alebo košele. Nepohrdnite ani lesklými a vzorovanými košeľami a blúzkami v žiarivých farbách.

 

SAKÁ

Ak ste biznis žena, alebo preferujete elegantný štýl, odporúčame Vám doplniť si šatník o stále trendy saká ale taktiež sakové šaty, ktoré môžete využiť aj ako predĺžené sako a skombinovať ho aj s iným opaskom. Klasikou sú jednofarebné saká. Aby Váš outfit nebol len jednofarebný, môžete si do šatníka vybrať na našom e-shope vzorované, ale aj kárované saká. Tieto motívy sú nadčasové a dajú sa nosiť aj o pár rokov neskôr.

KABÁTY

Premýšľate v akom kabáte strávite túto zimu? Kvalitný kabát je dobrou investíciou, ktorú ocení každá z Vás. Skúste  namiesto tmavej klasiky použiť farby žiarivejšie, ako je oranžová, zelená alebo kráľovská modrá. Tieto žiarivé kúsky budú svedčať každej z Vás a nielen na jednu sezónu. Žiarivé farby v tejto dobe prinesú viac optimizmu do ulíc. Už dávno neplatí, že musíte svoje širšie boky alebo väčšie bruško zakryť do tmavých odtieňov. 

Do módy sa opäť vrátili oversize kabáty a samozrejme nesmrteľné kárované kabáty nikdy nevyjdú z módy.

 

Milé dámy nebojte sa ani farieb sú chic a trendy a nakoniec si každá z Vás nájde tú svoju obľúbenú. Ak milujete módne výstrelky a trendy kúsky, v tom prípade ste na správnej adrese v LeRei.

 

Vaše 

 

 

Späť na blog