Nebojte sa business looku

Nebojte sa business looku

 Zdá sa vám business štýl obmedzujúci, nudný, uniformný alebo dokonca máte pocit, že v ňom strácate vlastnú tvár? Pripravili sme pre vás kúsky z lerei.sk, ktoré vám dokážu, že to tak byť vôbec nemusí. Ba dokonca, že je to priamo naopak! 

Buďte business a zároveň neprehliadnuteľná. Určite sa zhodneme, že základnom business šatníka je kvalitné sako. Samozrejme, nie len jedno. O sakách, rovnako ako o kostýmoch, už dávno neplatí, že ide o uniformné kúsky, ktoré vás premenia na šedivú myš. 

 

Predtým, než sa dostaneme k netradičnejším modelom, zaraďte do svojho výberu nadčasovú klasiku, napríklad v podobe saka s károvaným vzorom, ktorý nikdy neomrzí. Veľmi ženskú verziu si môžete dopriať v podobe sakových šiat s opaskom, ktoré dokážete využiť minimálne na dva spôsoby. Ich bonusom je, že krásne zoštíhľujú postavu. 

Kostýmy, ktoré zvýraznia vašu postavu

Ak vám doteraz v tejto súvislosti napadali predovšetkým šaty alebo kúsky, ktoré so štýlom business nemajú nič spoločné, je načase preladiť. Čierny nohavicový kostým z Lerei je rafinovanou voľbou pre ženu, ktorá chce pôsobiť seriózne a pri tom strihom podčiarknuť svoju ženskosť. Zlaté zipsové detaily na saku aj nohaviciach mu dodávajú punc luxusu.

Ak sa môžete pochváliť krásnymi nohami, kraťasy nemusia byť len pohodlnou voľbou na voľný čas. Presvedčí vás o tom dvojdielny kraťasový kostým s večne moderným károvým vzorom. Komplet má predĺžené sako a pôsobí elegantným, no zároveň pohodovým ležérnym dojmom. S vysokými čižmami vytvára neodolateľnú kombináciu. 

 

Ženskosť na prvom mieste

Je ženskosť synonymom a hlavným poznávacím znakom vášho štýlu? Aj pre vás sme našli tie správne kúsky, v ktorých môžete vyraziť do pracovného dňa. Obzvlášť v chladnom počasí sa hodia obopnuté úpletové šaty, ktoré krásne zvýraznia vašu postavu. Dĺžka po kolená im dodáva decentnosť, no rozhodne im nemožno uprieť, že zároveň dokážu vyzdvihnúť ženské prednosti. 

Rovnakými devízami disponuje aj ďalší model, tentokrát z jemnejšieho úpletu. Vojenská zelená so zlatými gombíkmi vytvára elegantnú kombináciu, v ktorej pokojne môžete vyraziť z práce priamo na recepciu či komorný večierok a stať sa hviezdou večera. Ležérnejší variant predstavujú šaty Sisi. Volán v spodnej časti ich vybavil romantickým šmrncom, no celkový dojem ich robí rovnako vhodnými na pracovný meeting ako na kávu s kamarátkou, alebo prechádzku parkom s priateľom. 

 

Späť na blog