Ležérne štýly na prvé teplé dni

Ležérne štýly na prvé teplé dni

Posledné náznaky zimného počasia pomaly ale isto odchádzajú a je tu čas konečne zhodiť zo seba všetky tie hrubé vrstvy oblečenia, ktoré nás obmedzovali a poriadne sa uvoľniť! Preto sme pre vás vybrali pár kúskov z lerei.sk, ktoré sú pre prvé teplé dni ako stvorené.

Šeď zimného obdobia sa, našťastie, vyparila a príroda opäť začala hýriť farbami. Zoberte si z nej príklad a rozžiarte sa pestrými látkami a motívmi. Pohodové voľné nohavice talianskej značky Angela Davis sú tým pravým kúskom, v ktorom môžete vyraziť do práce, na drink s kamarátkou, ale aj na príjemnú nedeľnú prechádzku s vašou polovičkou.

Ich nepopierateľnou výhodou je, že kombinovaním s rôznymi vrchmi môžete dosiahnuť elegantný či voľnočasový look. A ďalším bonusom, ktorý vám odhalíme, je pohodlie, ktoré poskytuje pás na gumičku.

Pestrosť na každý deň

Rovnaký komfort poskytujú aj padavé nohavice ďalšieho talianskeho výrobcu Souvenir. Okrem príjemného pocitu poskytujú toho omnoho viac - predovšetkým, vďaka výraznej tehlovo oranžovej farbe ladením so správnymi topmi môžete doslova dosiahnuť efekt neprehliadnuteľnej femme fatale. 

Ak však máte skôr chuť zapôsobiť dojmom veselého dievčaťa, zvoľte plisovaný žiarivo žltý model. Slniečkový odtieň vám spríjemní deň a vyčarí úsmev aj na tvárach vášho okolia. A rovnako ako na predošlých spomínaných nohaviciach, ani na týchto vás nebude tlačiť gombík či zips, pretože v páse je pohodlná gumička.

 

Decentná víla

Aká by to bola jar bez pekných šiat? Do nášho ležerného výberu sme vytiahli voľný model s vílovským strihom, ktorého spodok tvoria tri na seba nadväzujúce rozširujúce sa volány. Tie dodávajú šatám Romanca nežný šmrnc. No vďaka košeľovému štýlu vrchnej časti a zemitým farbám, ktoré sú v ponuke, majú tiež potrebnú štipku decentnosti. A tak môžete mať oboje - pôsobenie dámy a rozjarenej víly zároveň.

Mikina v novom šate

Mikina je nadčasový kúsok, ktorý sa nosí desaťročia a celoročne. Existujú overené základné kúsky, ktoré prakticky nevychádzajú z módy a nikdy s nimi nešliapnete vedľa. Samozrejme, pokiaľ si ich oblečiete na správne príležitosti. 

No sú aj inšpiráciou pre dizajnérov, ktorí sa s nimi radi pohrajú. Do tejto kategórie patria tiež mikinové šaty School z ponuky www.lerei.sk. Kombinácia mikiny a košele kombinuje hravosť a eleganciu, čo z nich robí ideálny kúsok nielen na voľný čas. Ak máte v práci prísny dress code, kde tvoria výnimku len casual Fridays, zvoľte ich práve pre posledný pracovný deň v týždni. Správny dojem s nimi spravíte i na firemnom tembuildingu, kam prinesú tú správnu mieru uvoľnenosti, no zároveň pracovný šmrnc.

Späť na blog