Ako nosiť „myšacie kožúšky“

Keď som bola malá, jednou z mojich najobľúbenejších rozprávok bola Princezná so zlatou hviezdou na čele. Avšak nebola to zlatá hviezda, čo sa mi najviac páčilo. Ale práve ten „myší kožúšok“, v ktorom podľa mňa veru Lada nebola ani trochu škaredá.

A to, že kožušinky sú chic dokazuje aj ich neutíchajúca popularita. A nielenže ženskú krásu neskrývajú, naopak, zdôrazňujú ju a dodávajú ženám akýsi aristokratický šmrnc. Navyše, dnes už aj bez zbytočného utrpenia – umelé kožušiny sú na scéne v najrôznejších prevedeniach a farbách. A keďže najväčšie mrazy na nás ešte neudreli, dnes sa pozrieme na tie kúsky, ktoré sú najpríhodnejšie pre toto prechodné obdobie.

Elegancia na sto spôsobov

Perfektným doplnkom vášho šatníka na jeseň, ale aj na jar, je kožušinová vesta. Podľa toho, ako veľmi ste zimomravá, dajú sa nájsť kúsky s kratším aj dlhším vlasom, po pás, po zadok či po kolená. Prakticky neexistuje nič, k čomu by sa nehodili a čomu by nedodali vyšší status. Také kožušinové bolerká dokážu aj jednoduchý model šiat premeniť na outfit hodný lepšej spoločnosti, zostave rifle a kožená bunda pridá kožušinová vesta nádych luxusu.

Tipy ako na to

https://lerei.sk/products/smaragdova-vesta-z-jemnej-kozusiny-eva-green

Zaujímavé kúsky sme si pre vás, samozrejme, pripravili aj na www.lerei.sk. Ak obľubujete farebné akcenty v kombinácii s monochromatickým základom, siahnite po veste zo žiarivo smaragdovej mäkkej kožušinky. Parádne vynikne na čiernom podklade, no pokojne ju môžete prezentovať aj na bielej, tmavomodrej, hnedej či sivej. V prípade, že túžite rozžiariť šedivé jesenné dni a zaujať, pokojne ju skombinujte aj s tmavšími odtieňmi fialovej, či dokonca magentou.

https://lerei.sk/products/vesta-z-jemnej-kozusiny-bunny

https://lerei.sk/products/teddy-vesta-s-opaskom-a-kapsickou-silvi

Hravosť v decentnejšej forme môžete predviesť s modelom Bunny v patchworkovom štýle, ktorý spája niekoľko odtieňov od čiernej, cez sivú až po béžovú. AK potrebujete poriadne zahriať, stavte na fluffy vestu Silvi. Ide o veľmi basic kúsok, avšak dizajnér ho ozvláštnil opaskom s kapsičkou, vďaka ktorej získal punc originality. Aj vďaka zemitým farbám, v ktorých ho ponúkame, sa dobre kombinuje. To platí tiež o ďalších vestách v zemitých farbách, či čiernej, ktoré nájdete v našom obchode.

https://lerei.sk/products/kozenkova-bunda-black?_pos=1&_psq=sia&_ss=e&_v=1.0

https://lerei.sk/products/kozenkova-bunda-wifey?_pos=1&_psq=wifey&_ss=e&_v=1.0

Keď nie kožušina, tak aspoň lemovanie

K prechodným obdobiam jednoznačne patria aj bundy a kabáty z kože, či jej napodobnenín. Tie taktiež získavajú navrch, ak sú vylepšené o kožušinové ozdoby. Čierna koženková bunda Sia má síce „drsňácky“ základ vytvorený zipsami a opaskom s kovovými prackami, no kožušinové lemovanie celý dojem zjemňuje a pokojne by ste v nej mohli byť za rockovú princeznú. Ak však práve nemáte chuť vystrkovať rožky, odporúčame vám béžový model Wifey. Zateplená bunda vás udrží v teple a zvýrazní vaše romantické a nežné ja.

 

Späť na blog